Takhle našel majitel svého psa... sežral dračí ovoce a usnul na podlaze. To je na infarkt!

Takhle našel majitel svého psa...  sežral dračí ovoce a usnul na podlaze. To je na infarkt!
Psi Příběhy

Tahle fotografie obletěla svět. Je na ní štěně plemene Corgi jménem Gody, zdánlivě mrtvé v tratolišti krve, ležící na podlaze vietnamské optiky. Jaká úleva je na konci tohoto příběhu!

Naši domácí mazlíčci nás občas dokážou vyděsit k smrti. Představte si, že přijdete domů a svého pejska, nebo kočičku najdete ležet na podlaze na zádech, zalité lepkavou červenou tekutinou. Pak se ale sehnete a ochutnáte, jestli je to krev. Ne, není - chutná to jako ovoce a to zvíře spí z přežrání!

Tohle štěně přivodilo svému majiteli “mini infarkt” poté, co se mu podařilo sežrat dračí ovoce, vyválet se v jeho zbytcích a usnout na podlaze jako “mrtvé”. Fotografie Godyho pokrytého zbytky ovoce se staly virálními na sociálních sítích a na Facebooku nasbíraly statisíce “lajků” a komentářů od psích fanoušků, kteří štěněti “naletěli” na jeho trik.

Majitel psa vysvětlil, že stránka Candy The Corgi Official na Facebooku je pojmenována po matce tohoto roztomilého psa. “Tato stránka byla pro Candy vytvořena před nějakou dobou. Chci se s každým podělit o všechny zábavné okamžiky mých roztomilých pejsků, abych mu přinesla trochu radosti do jeho rušných dnů.”

Codymu je nyní něco přes rok a podle jeho majiele ”je to pořád ještě miminko, které se rádo špiní a hodně spí. A také rádo jí ovoce.” Godyho majitel k fotce také uvádí, že to bylo úplně poprvé, co štěně snědlo dračí ovoce. “Přišlo mi to zajímavé a vtipné, tak jsem ho vyfotil,” řekl majitel.

Gody žije se svým majitelem ve Vietnamu a má vlastní stránku na Facebooku. Godyho veselá a roztomilá dobrodružství sleduje téměř sto tisíc lidí. Godyho zkušenost s dračím ovocem mezitím obletěla svět a stala se doslova virálním příběhem. Spousta lidí se přiznala, že byli v šoku, když Godyho fotky viděli poprvé. Uklidnili se, až když viděli, že pes je na nohou a plný energie.

Pokud si chcete pořídit corgiho a nechcete, aby vám sežral všechny dobroty, musíte ho dobře vycvičit. Corgiové však mají velmi silnou vůli a jejich výcvik může být obtížný. Majitel musí působit jako skutečný vůdce.

Corgiové milují smečku, takže pokud jim neukážete jasnou nadvládu, převálcují vás. Buďte připraveni na to, že budou neustále zkoušet, co jim projde. Majitelé by si proto měli stanovit jasné hranice a pravidla. Jsou to tak trochu malí puberťáci, kteří budou dokola zkoušet, aby jim prošly věci, o kterých vědí, že by je dělat neměli.

Obrázky: Candy The Corgi Official