Řidič autobusu našel osamělého psa a zůstal s ním celou noc, aby ho utěšil

Řidič autobusu našel osamělého psa a zůstal s ním celou noc, aby ho utěšil
Psi Příběhy

Řidič londýnského autobusu Amos Paul Mak byl překvapený, když si všiml třesoucího se stafordšírského bulteriéra, který seděl a čekal sám v zadní části autobusu. Pes svěsil hlavu dolů jako poražená duše a nechtěl se hnout z místa. Všichni cestující už pro dnešek odjeli a Amos předpokládal, že se někomu pes buď ztratil, nebo ho v autobuse nechal úmyslně.

Amos o této bizarní situaci informoval svého kolegu Rickyho Hattona. Protože je v rozporu s předpisy, aby řidiči autobusů odváželi opuštěné nebo ztracené psy domů, rozhodli se oslovit místní obyvatele prostřednictvím sociálních sítí, aby získali informace o pohnutém osudu tohoto psa. Pes mezitím zůstal v autobuse celou noc, zatímco zaměstnanci stále doufali, že se někdo objeví, aby si svého mazlíčka vyzvedl.

Zdroj: Ricky Hatton/Facebook

Jako zázrakem se Rickyho a Amosova zpráva na sociálních médiích nakonec dostala k Paulině Rybakové - majitelce psa! Paulina už šest dní nespala kvůli svému čtyřletému psíkovi Bostonovi, který se ztratil během procházky. Žena byla v naprostém šoku, když uviděla fotografie Bostona z autobusu, a okamžitě kontaktovala pracovníky depa.

Zdroj: Amos Paul Mak/@darlingdog/Twitter

Díky registraci u veterináře bylo pro pracovníky snadné ověřit, že je skutečně majitelkou tohoto psa v nouzi. Ačkoli nikdo netušil, jak se Boston do autobusu dostal, Paulina byla přesvědčena, že šlo o zoufalý pokus najít cestu domů, který rozhodně vyšel!

Zdroj: Ricky Hatton/Facebook

Boston je nyní zpátky ve svém útulném domově a je bezmezně hýčkán. Jeho lidští sourozenci Filip a Žofie byli velmi znepokojeni, když se ztratil. Nyní se však tato trojice šťastně shledala a jejich pouto je silnější než kdy dřív.

Zdroj: Newham Council Rosalind Hedley/Facebook

Klikněte na video níže a podívejte se na neuvěřitelný příběh Bostona, který našel cestu zpět domů díky laskavým řidičům autobusu.