Dívka se ocitla v slzách, když rodiče adoptovali jejího oblíbeného psa z útulku, ve kterém pracuje jako dobrovolnice

Dívka se ocitla v slzách, když rodiče adoptovali jejího oblíbeného psa z útulku, ve kterém pracuje jako dobrovolnice
Psi Příběhy

Studentka druhého ročníku Oklahomské státní univerzity Hallee Fuquaová vždy prosila rodiče, aby jí k vánocům pořídili psa. Její rodiče jí dali jasně najevo, že si jednoho adoptují, až když dokončí vysokou školu. Hallee neviděla jinou možnost, a tak začala pracovat jako dobrovolnice v Humane Society of Stillwater, aby mohla trávit čas ve společnosti psů.

Hallee se okamžitě zamilovala do Ramba, dvouletého psa z útulku. Rambo, který byl zachráněn z ulice, byl Hallee tak posedlý, že netrpělivě očekával její návštěvy. Bylo zřejmé, že Hallee a Rambo se k sobě dokonale hodí, a ona se nemohla dočkat, až si ho po vysoké škole osvojí. Halleeini rodiče si byli jejího zvláštního pouta s Rambem velmi dobře vědomi. Rozhodli se psa adoptovat a překvapit svou dceru předčasným vánočním dárkem. Dokonce do toho zapojili i útulek, který Hallee s radostí zalhal, že Ramba adoptovala nějaká jiná rodina!

V tomto videu vidíme Hallee, jak otevře dveře a najde Ramba v sobí čepici, který na ni zírá! Rambo je stejně šokován, když vidí Hallee, a v šíleném vzrušení k ní přiskočí! Jakmile si Halle uvědomí srdceryvné gesto svých rodičů, propukne ve šťastný pláč a obejme svého oblíbeného chlupatého kamaráda! Jak roztomilé! Přejeme této rozkošné dvojici celoživotní štěstí!

Klikněte na video níže a podívejte se na emotivní reakci Hallee na její vánoční překvapení!