Chlapec šetřil na nákup štěněte, babička ho požádala, aby zavřel oči a natáhl ruce.

Chlapec šetřil na nákup štěněte, babička ho požádala, aby zavřel oči a natáhl ruce.
Psi Příběhy

Xander Mellor je bystrý a inteligentní šestiletý chlapec ze Springfieldu ve státě Illinois, který posledních 18 měsíců šetřil na koupi štěněte. Kdykoli se maminka Natalie Ellenburgová vracela domů z práce, zdvořile ji požádal o drobné, které má u sebe, a pilně je vkládal do prasátka. Xander dokonce přestal utrácet za sladkosti a dobroty, protože zoufale toužil po vlastním štěněti. Když se o jeho roztomilém boji dozvěděli prarodiče, rozhodli se svého úžasného vnuka navštívit a splnit mu jeho přání!

Na videu uvidíte, jak Xander šťastně vyběhne z domu ve chvíli, kdy spatří auto svých prarodičů. Když běží ke dveřím auta, aby je přivítal, babička ho požádá, aby zavřel oči a natáhl ruce pro “dárek”. Chlapec je při čekání na babiččin dárek samý úsměv, ale jeho oči se otevřou v naprostém šoku, když uvidí, že mu do náruče vložili malé roztomilé štěňátko!

Xander se snaží na babičku vděčně usmívat, ale své emoce nedokázal dlouho zadržet. Ohromený kluk nakonec pláče štěstím, když rozkošně drží své milované štěňátko. Přejeme Xanderovi mnoho radostných a dobrodružných let, kdy bude se svým chlupatým kamarádem vzpomínat!