Majitelka psa si myslela, že před dvěma lety zemřel, ale záchranáři ho našli žít samotného v horách

Majitelka psa si myslela, že před dvěma lety zemřel, ale záchranáři ho našli žít samotného v horách
Psi Příběhy

Ochránci zvířat se snažili odchytit fenku, který se potulovala v uzavřené komunitě poblíž hor. Byla tak vyhublá, že byl zázrak, že ještě žila. Když kontrola zvířat selhala, nastoupila organizace ‘Naděje pro tlapky’ a je dobře, že to udělala!

Chudák zvíře přišlo o spoustu srsti, přes kůži jí byly vidět kosti. Její vzhled byl naprosto srdcervoucí. Pejsek se lidí nesmírně bál, ale neodolal cheeseburgerům, kterými ho její zachránci ochotně krmili. Chudák holka opravdu trpěla hlady. Zatímco ji záchranáři dál krmili, jeden z nich se plížil za ní, aby připravil nástrahu. Bude to pár děsivých vteřin, ale museli to ubohé zvíře chytit. Potřebovala lékařskou péči a opravdový domov. Na ulicích ani v horách není pro psy místo. Zasloužila si opravdový domov!

Nakonec vyhublého psa jemně odchytili a naložili do auta. Byla vyděšená, ale vzhledem k tomu, že se jí dařilo velmi dobře. Její zachránci ji pojmenovali Edna. Když se vrátili do zdravotnického zařízení, zkontrolovali, zda má mikročip… a ona ho měla! Ukázalo se, že její původní majitel ji před lety umístil do nového domova a noví majitelé řekli, že Edna zemřela! Ale navzdory dobré zprávě, že se Edna našla živá, její původní majitel neměl zájem vzít si ji zpět. Možná to bylo požehnání, protože, Edna byla umístěna do úžasného pěstounského domova a odtud našla svou novou rodinu! Edna už nikdy nebude hladová a osamělá!